MODA

Najzabawniejsza influencerka stworzy kolekcję razem z Mango!

11.07.2019Kasia Mizera

Najzabawniejsza influencerka stworzy kolekcję razem z Mango!
Fot. materiały prasowe, Instagram @manrepeller

Kim jest nowa współprojektantka, która wpisze się w szereg kolaboracji MANGO z artystami, projektantami oraz innymi markami. To niesamowita, pełna poczucia humoru i utalentowana Leandra Medine znana jako Man Repeller. Pisarka i twórczyni portalu oraz przezabawnego Instagrama @manrepeller, którym podbija serca publikując tym podobne zdjęcia z wielką modą i superciekawymi bohaterami w tle:

Instagram @manrepeller


Niech was jednak nie zmyli humorystyczne podejście Leandry do trendów. Niewielu zna się na nich tak dobrze jak ona. To jedna z najbardziej znanych twarzy w świecie mody. Amerykankę wyróżnia unikalny styl oraz osobowość, odzwierciedlające jej artystyczną duszę. W branży ceniona jest za swoje eklektyczne podejście do mody oraz wielką merytoryczną wiedzę, którą dzieli się z sobie tylko podobnym humorem oraz dystansem. Jest też autorką humorystycznego zbioru esejów „Man Repeller: Seeking Love, Finding Overalls” oraz marki butów. Znana pisarka i konsultantka modowa już kolejny raz stworzy ekskluzywną kolekcję dla MANGO.

„Bardzo się cieszę, że mogłam ponownie podjąć współpracę z MANGO. Kolekcja ta będzie owocem naszej ciężkiej, wspólnej pracy, którą wykonaliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat” - Leandra Medine

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@leandramcohen’s most “Damn I really did that” outfit includes a bathrobe and a tuxedo blazer, @harlingross’s includes track shorts and ballet flats. Team MR shares the outfits they truly nailed (and why), link in bio. Tell yours!

Post udostępniony przez Man Repeller (@manrepeller)

 

Linia #LEANDRAMEDINEXMANGO trafi do sklepów pod koniec października. Więcej informacji na temat kolekcji zostanie ujawnionych tuż przed jej oficjalną premierą. Kochamy styl Man Repeller i nie możemy się doczekać. Serio.

Czytaj dalej
Polecamy