URODA

Najmodniejszy manicure tej jesieni – trendy z wybiegów

24.10.2019 Kasia Mizera

Najmodniejszy manicure tej jesieni – trendy z wybiegów
Fot. Imaxtree

Dziewczyna z perłą

To jeden z najmodniejszych trendów w manicurze – może niezbyt praktyczny, ale za to robi niesamowite wrażenie! Perły i wszelkiego rodzaju biżuteria naklejana na płytkę paznokcia to wersja elegancka – jeśli jednak chcesz bardziej zaszaleć i stac się królową performancu – pomyśl o ozdobach 3D. Kosmiczne, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, inspiracje znajdziesz na pokazie Manish Arora.

 

Graficzne wzory

Malowanie paznokci potraktuj jako swego rodzaju manifestację – swojego stylu przede wszystkim, ale także zainteresowań czy temperamentu. Ognistemu charakterowi daj upust w postaci neonowych płomieni niczym z motocyklowych printów jak u Plein. Jeśli wolisz stylistykę lat 80. – użyj figury geometryczne i koniecznie dodaj elementy bieli jak u Van der Kemp. A może litery układające się w słowo? Zdecyduj sama, co chcesz przekazać światu swoim manicurem.

Wszystkie odcienie czerwieni

Czerwień nie wychodzi z mody i nic nie zapowiada, żeby kiedyś miało to miejsce. To najbardziej egalitarny i praktyczny kolor jaki stosują kobiety na całym świecie – elegancki i kobiecy. W jesienno-zimowym sezonie przechodzi w swoją głębszą wersję – burgund i brąz. Ale jeśli nadal nie pogodziłaś się z utratą lata, wybierz french w wersji róż. Poprawia humor i jest megamodny.