MODA

Levi's łączy siły z Paradą Równości - razem przejdą 8 czerwca po stolicy

03.06.2019Wojciech Szczot

Levi's łączy siły z Paradą Równości - razem przejdą 8 czerwca po stolicy
Fot. Krystian Lipiec | Bulletproof Warsaw

Na świecie właśnie rozpoczął się Pride Month - miesiąc równości, tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. 8 czerwca ulicami stolicy przejdzie Parada Równości - coroczne święto społeczności LGBTQ+ oraz wszystkich, którzy je wspierają. Levi’s®, po raz pierwszy w Polsce, łączy siły z Wolontariatem Równości – organizacją non-profit tworzoną przez młodych ludzi, dla których miłość, niezależnie od płci, ma jedno imię. Ta sama idea od lat przyświeca denimowej marce, która aktywnie wspiera społeczność LGBTQ+. 8 czerwca kultowy brand i Wolontariat Równości, przejdą ramię w ramię ulicami Warszawy. 

Jednak na tym wspólne działania się nie kończą. Levi’s® zaprosił członków fundacji do udziału w sesji zdjęciowej i filmie, promującym różnorodność, wzajemny szacunek i przyjaźń. Bohaterowie sesji nie boją się być sobą i aktywnie zachęcają do tego innych. Tymi samymi wartościami kieruje się Levi’s®, tworząc od 30 lat kolekcję Pride. Ich wspólne działania były zatem naturalną koleją rzeczy. Obraz pełen energii i tolerancji niesie ze sobą moc pozytywnych emocji, a taki właśnie cel przyświeca na co dzień obu uczestnikom akcji.

Cały dochód netto ze sprzedaży kolekcji Pride w tym roku zostanie przekazany na rzecz OutRight Action International - organizacji, która już od trzech dekad wspiera walkę o prawa osób LGBTQ+ na całym świecie.

Twoja rodzina to ludzie, pośród których przychodzisz na świat, a dla społeczności LGBTQ+ rodziną staje się często grupa osób, z którymi łączy je głęboka więź niezależna od więzów krwi. To osoby, na których mogą polegać, dzielić radość, smutek i wszystko inne, co niesie życie. Trzeba być dumnym z tego, kim się jest. I tacy są właśnie bohaterowie tego projektu. 

Zdjęcia: Krystian Lipiec | Bulletproof Warsaw
Wideo: Bartosz Mienik
Stylizacja: Paweł Kędzierski | Art Faces
Hair stylist: Adam Wilczewski
Make-up: Kasia Biały | Art Faces
Manicure: Patrycja Jewsienia | Art Faces
Scenografia i set design: najs.studio
Producent: Mateusz Bzówka
Agencja produkcyjna: Bulletproof Warsaw 

Czytaj dalej