MODA

Levi's debiutuje z pierwszą kolekcją torebek

21.08.2019Wojciech Szczot

Levi's debiutuje z pierwszą kolekcją torebek
Fot. Materiały prasowe

Levi's znów zaskakuje - tym razem propozycją torebek opartych na pierwszej w historii kolekcji marki Levi's, która powstała w 1934 roku. W najnowszym zestawieniu znajdziemy niezawodne, skórzane torebki, idealne do każdej stylizacji - a szczególnie do jeansów! 

L-bag - kolekcja torebek od marki Levi’s®

Każda torba wyprodukowana została we Włoszech przez zespół rzemieślników LCB, firmy z Werony, która od dawna jest partnerem premium Levi’s®. Francuską skórę zabarwiono barwnikami roślinnymi. Ikonicznego sznytu dodają torebkom detale, jak szczegółowo wykończone elementy z żelaza np. polerowana rekonstrukcja kultowej wszywki Levi’s®.

Modele L Belt Bag i L Saddle Bag występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Pozostałe wersje: L Mini Saddle Bag i L Cross Body różnią się wielkością i sposobem noszenia. Torby zostały zaprojektowane tak, aby stać się nieodłączną częścią garderoby współczesnej kobiety. Tak, jak w przypadku swoich kultowych denimowych projektów, marka także w tej kolekcji stawia na ponadczasowość, estetykę, jakość i uniwersalność.

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Skóra 

Skóra od samego początku stanowiła podstawowy składnik DNA marki. Levi Strauss powstało w 1853 roku w San Francisco, jako sklep pasmanteryjny sprzedający skórzane buty, paski i rękawiczki hodowcom bydła oraz górnikom. Dopiero dwadzieścia lat później marka zaczęła produkować odzież z denimu. Kolekcja L bag czerpie z autentycznego dziedzictwa Zachodu, co widać w wysokiej jakości ręcznie wykonanych detalach ze skóry i żelaza.

„Torba L jest inspirowana swobodnym i wyluzowanym stylem w nowoczesnym wydaniu naszego autentycznego dziedzictwa Levi’s®. Torby są wyrafinowane i jednocześnie proste, wytworne, ale do noszenia na co dzień.”

- Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s®.

Kolekcja toreb L bag pojawi się 12 września w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasach oraz na www.levi.com, a ich ceny rozpoczynają się od 669 zł.

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Czytaj dalej