URODA

Lady Gaga otwiera markę kosmetyczną: HAUS Laboratories

10.07.2019Wojciech Szczot

Lady Gaga otwiera markę kosmetyczną: HAUS Laboratories
Fot. Materiały prasowe

O tym przedsięwzięciu plotkowało się od dłuższego czasu. Lady Gaga od prawie roku przygotowywała się do otwarcia własnej marki kosmetycznej - wreszcie możemy podziwiać pierwsze efekty jej pracy. Za pośrednictwem swojego Instagrama piosenkarka opublikowała zdjęcia oraz film promujący jej nowe imperium kosmetyczne. Patrząc jednak na fenomen firm z sektora beauty Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Rihanny, Lady Gaga dementuje - nie będzie to kolejna marka kosmetyczna do codziennego makijażu. Czym w takim razie będzie HAUS Laboratories? 

HAUS Laboratories: Lady Gaga przedstawia swoją markę kosmetyczną

Działalność Lady Gagi nie sprowadza się tylko do koncertów, nagrywania płyt i występowania w filmach. Od wielu lat piosenkarka pop jest założycielką fundacji Born This Way Foundation, którą prowadzi razem ze swoją matką. Na fali popularności otworzyła stronę littlemonsters.com, która dziś jest niemal medium społecznościowym i skupia jej najwierniejszych fanów. Artystka prowadzi również swój sklep internetowy, w którym można zakupić koszulki i bluzy z jej podobizną. Do grona intratnych biznesów Lady Gagi trzeba będzie niedługo doliczyć kosmetyczną markę HAUS Laboratories. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Na opublikowanym wczoraj w mediach społecznościowych filmie Lady Gaga tłumaczy, że ostatnie, czego ludzie chcą to kolejna marka beauty. HAUS Laboratories nie będzie więc skupiać się na makijażu typu make-up no make-up, a makijażu wieczorowym na całonocne imprezy czy bale. Już pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć również pomalowanych mężczyzn sugerują, o jakie kosmetyki chodzi Lady Gadze. 

„Kiedy byłam młoda, nie czułam się piękna. A kiedy probowałam odnaleźć piękno wewnętrzne i zewnętrzne, odkryłam moc makijażu. Pamiętam, jak podglądałam swoją mamę, gdy rano robiła makijaż. Zaczęłam eksperymentować z makeupem, a moje marzenia o byciu tak silnym jak moja mama, stały się prawdą. W tamtym momencie stworzyłam Lady Gagę. Znalazłam w sobie bohatera patrząc codziennie w lustro i widząc to, kim zawsze chciałam być. Czasami piękno nie wychodzi naturalne z naszego wnętrza, więc jestem wdzięczna, że makijaż zainspirował mnie do znalezienia w sobie odwagi, o której nie miała pojęcia. Zaakceptowałam to, że odkryłam swoją urodę poprzez wymyślanie siebie i zdolność do transformacji. Ktoś powiedział, że jestem dziwna, ale ja po prostu taka się urodziłam (ang. Born This Way)" 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

HAUS Laboratories: co znajdziemy w ofercie marki

Lady Gaga nie ujawniła jeszcze jakie produkty będą w sprzedaży, natomiast media donoszą już, że w ofercie HAUS Laboratories znajdą się m.in.: błyszczyki, kredki do oczu, kredki do ust oraz pełna gama kosmetyków do makijażu. Na promocyjnych zdjęciach możemy zobaczyć założycielkę marki czyli Lady Gagę w metalicznym, mocnym makijażu. Na kolejnej fotografii znajdziemy modeli i modelki w wieczorowym make-upie, przypominającym te, które rządziły na balach w nocnych klubach z lat 80. 

Oficjalna premiera kosmetyków HAUS Laboratories już w poniedziałek, 15 lipca. Produkty do makijażu spod znaku Lady Gagi będzie można zakupić początkowo tylko poprzez oficjalną stronę internetową www.hauslaboratories.com.

Czytaj dalej