FASHION CLUB

Konkurs: Wygraj bilety na KTW Fashion Week 2019!

03.10.2019Wojciech Szczot

Konkurs: Wygraj bilety na KTW Fashion Week 2019!

KTW Fashion Week: 10 - 13.10.2019

Przed nami 3. edycja KTW Fashion Week. Do Katowic ponownie zjadą gwiazdy i dziennikarze, by podziwiać kolekcje młodych, zdolnych polskich projektantów. W katowickiej Fabryce Porcelany zobaczymy nowe, niepublikowane jeszcze projekty: Piotra Popiołka, Duetu RAD, Kuta HOUSE, Adriana Krupy, Sakowskiej, Kamila Wesołowskiego, PtASZKA, Marleny Czak, Jana Chodorowicza, Kamili Siarkowicz, Daryi Wierzbickiej, Mateusza Jarmuły, MINDLESS, Falarza czy ODIO x Cincio. Wieczorne pokazy to z kolei miejsce dla tych już znanych i cenionych w modowym środowisku: MMC, Tomasz Ossoliński, Bizzu, Maciej Zień, a także wybrana przez media: Julia Fusiecka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KTW Fashion Week (@ktw_fashionweek)

KTW Fashion Week 2019: Wykłady

Oprócz pokazów 3. edycja KTW Fashion Week to świetna okazja, by uczestniczyć w ekskluzywnych wywiadach i wykładach. Adam Leja, który piątkowy wieczór zamknie swoim pokazem haute couture opowie o tym, jak udało mu się skompletować tak wyjątkową kolekcję. Alberto Campegnolo da wykład "Rzemiosło i New Gen. rodzący się mariaż dwóch pokoleń". Massimiliano Giornetti, kierownik wydziału projektowania florenckiej Polimody oraz były dyrektor kreatywny Ferragamo da wykład o tym, jaka jest rola wykładowców w multidyscyplinarnej szkole mody. "Jak szkolić projektantów jutra w obliczu dynamicznie zmieniającego się świata mody". 

KTW Fashion Week 2019 - Konkurs

Jeśli chcesz być częścią polskiego Tygodnia Mody weź udział w konkursie, przyjedź do Katowic i ciesz się pokazami w ramach 3. edycji KTW Fashion Week! 

Co zrobić, by wygrać bilety? 

  • Polub profil FashionPost na Instagramie
  • Polub profil FashionPost na Facebooku
  • Polub post konkursowy na Instagramie FashionPost
  • Odpowiedz na pytanie pod postem konkursowym na Instagramie: czego szukasz w polskiej modzie? 

Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 6.10.2019, do północy. Wyniki ogłosimy w poniedziałek 7.10.2019 za pośrednictwem postu konkursowego na Instagramie. Zaproszenia będą do odbioru na miejscu. Do rozdania mamy 5 jednoosobowych zaproszeń!

Czytaj dalej
Polecamy