MODA

Kazar wspiera indywidualizm w nowej kampanii na wiosnę-lato 2019

22.03.2019Marta Roszewska

Kazar wspiera indywidualizm w nowej kampanii na wiosnę-lato 2019
Fot. materiały prasowe

"Be proud, be yourself" - tak brzmi hasło przewodnie nowej kampanii marki Kazar. W sezon wiosna-lato 2019 wchodzimy mocnym i zdecydowanym krokiem... obowiązkowo z modnymi dodatkami!

By wprowadzić nas w wiosenny klimat, Kazar zabiera nas w podróż na przedmieścia Los Angeles i prezentuje markę jako towarzysza w drodze, przyjaciela i partnera na co dzień oraz wyjątkowy sposób do wyrażania własnej osobowości poprzez ubiór. Klimat sesji inspiruje do podążania własną ścieżką i pozostawania sobą w każdej sytuacji, a pejzaże kalifornijskiej pustyni przygotowuje nas do letnich dni.

Kampania Kazar wiosna-lato 2019 - Be proud, be yourself

W nowym sezonie marka oferuje bogata paletę barw, wzorów i modeli. Nie zabraknie również najwyższej jakości materiałów, z których słynie Kazar. Wszystkie modele nawiązują do obecnie panujących trendów; znajdziemy tu kowbojki, motywy etno, a także liczne odniesienia do mody ulicznej. Marka nie zapomina o mężczyznach. Oprócz klasycznych modeli obuwia biznesowego, w ofercie znajdują się także modele sneakersów oraz butów na co dzień.  

 

Czytaj dalej