FASHION MAN

Kapsułowa kolekcja Tommy'ego Hilfigera z Lewisem Hamiltonem

14.03.2019Marta Roszewska

Kapsułowa kolekcja Tommy'ego Hilfigera z Lewisem Hamiltonem
Fot. materiały prasowe

To już druga odsłona kapsułowej kolekcji TommyxLewis na wiosnę 2019. Amerykański projektant Tommy Hilfiger już w ubiegłym sezonie podjął współpracę z pięciokrotnym mistrzem świata Formuły I, Lewisem Hamiltonem. W stym sezonie postanowili na nowo zinterpretować klasyczne wersje odzieży sportowej, łącząc swoje własne style. 

W nowej kolekcji TommyxLewis znajdziemy akcety różu oraz fioletu, marmurkowe cieniowanie, napisy "CREATE X UNITY", a logo "LH" nabrało nowej, minimalistycznej formy - wciąż jednak nawiązując do słnnej flagi Tommy'ego Hilfigera. Do produkcji wykorzystano ekologiczne materiały, takie jak organiczna bawełna. 

 

„Inspirację do drugiej wspólnej kolekcji znaleźliśmy w modzie ulicznej Los Angeles. To tam szykowny styl Zachodniego Wybrzeża przeplata się z amerykańską klasyką, która tworzy DNA naszej marki,” mówi Tommy Hilfiger. „Lewis i ja inspirujemy się wszystkim dookoła – w naszych projektach zawarliśmy całą gamę różnorodnych wpływów. Z zachwytem patrzyłem, jak podczas tworzenia kolekcji rozwija się modowy zmysł Lewisa – jestem pewien, że efekty naszej pracy będą ekscytujące dla jego fanów”.

„Współpracując z Tommy’m jednocześnie odkrywasz i wyrażasz siebie,” - mówi Lewis Hamilton. „Niesamowicie jest patrzeć, jak z naszych pomysłów powstaje kolekcja, w której mój prywatny styl łączy się z amerykańskim dziedzictwem jego marki. Jestem dumny z naszych projektów.”

Czytaj dalej