URODA

Julia Wieniawa twarzą nowej linii polskich kosmetyków

04.06.2019Kasia Mizera

Julia Wieniawa twarzą nowej linii polskich kosmetyków
Fot. materiały prasowe

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy. Młoda aktorka jest rozchwytywana przez marki, które doceniają jej naturalną urodę i smykałkę do wychwytywania trendów. Julia właśnie została twarzą nowej liniii kosmetyków marki Soraya - Soraya Plante.

„Julia przedstawia wszystkie te cechy, które są dla nas ważne myśląc o klientkach Soraya Plante. Jest naturalna, piękna oraz niezależna. Patrząc na nią widzimy młodą, dynamiczną, niezwykle pozytywną osobę, która mimo młodego wieku osiągnęła bardzo dużo – mówi Karolina Olędzka, Brand Manager Soraya – Soraya Plante
to kosmetyki, które wyróżniają się naturalnymi składnikami oraz pięknymi opakowaniami. Docenią je wszystkie osoby, które w sposób świadomy podchodządo pielęgnacji, ceniąc jakość oraz dobrą cenę”.

Soraya Plante: skład

Kosmetyki Soraya Plante to 98% składników naturalnego pochodzenia, znajdujących się w opakowaniach ozdobionych pięknymi roślinnymi ornamentami. nawiązującymi do naturalnego składu kosmetyków. W linii Soraya Plante znajdują się kosmetyki do twarzy pozwalające na jej kompleksową pielęgnację, takie produkty jak: roślinna pianka myjąca, esencja tonizująca, dwa płyny micelarne – delikatny i normalizujący oraz roślinny żel myjący, kremy na dzień i na noc oraz pianki do higieny intymnej. najbardziej nowatorskim składnikiem zawartym w kosmetykach Soraya jest ekstrakt z algi wakame, znany jest w Japonii jako „koncentrat życia”.

Czytaj dalej
Polecamy