FASHION LIVING

Jonathan Adler x H&M Home: wspólna kolekcja

13.11.2019Wojciech Szczot

Jonathan Adler x H&M Home: wspólna kolekcja
Fot. Materiały prasowe

Dopiero co świętowaliśmy kolejną dużą współpracę H&M z wielkim projektantem - Giambattistą Vallim, a już teraz H&M, a właściwie jego wnętrzarska siostra, H&M Home ogłasza nową współpracę. Tym razem z amerykańskim projektantem, Jonathanem Adlerem

Jonathan Adler x H&M Home

Jonathan Adler znany jest w amerykańskim świecie dizajnu jako projektant bezkompromisowy, stroniący od skrajnego minimalizmu. Taka też jest nowa kolekcja powstała we współpracy z H&M. Odważna, awangardowa i ekscentryczna. Zapomnijmy o skandynawskim minimalizmie. Jonathan Alder proponuje kolekcję bogatą w kolory, odwołuje się też do modernizmu i starego Hollywood z lat 20. Współpraca z H&M to kwintesencja stylu art deco. Co znajdziemy na półkach H&M Home już jutro? (Kolekcja startuje do sprzedaży 14 listopada) Malowane świeczniki, czarno-złote świeczki, pudełka w geometryczne wzory, złote dekoracje, kolorowe lampy, tace, figurki, kubki z rysunkami twarzy i pledy. Ceny oscylują między 10 a 99 euro. 

"Jego nieograniczona energia i pasja do lekceważenia wlewają się do każdego elementu tej kolekcji i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom wgląd w świat Jonathana Adlera”- mówi Evelina Kravaev Söderberg, dyrektor ds. projektowania i kreatywności w H&M HOME.

Czytaj dalej
Polecamy