MODA

Joanna Horodyńska jako Diabolina na Halloween

31.10.2019Wojciech Szczot

Joanna Horodyńska jako Diabolina na Halloween
Fot. instagram.com/horodynska_

31 października, to w świecie gwiazd dzień szczególny. Instagram aż huczy wtedy od zdjęć postaci z show-biznesu w przerażających kostiumach i strojach inspirowanych tymi z popularnych horrorów. Do Polski ten trend wchodzi powoli, ale przekonuje się do niego coraz więcej naszych ulubionych gwiazd. Jedną z nich jest Joanna Horodyńska, która opublikowała dziś na Instagramie stylizację, która może szokować. 

"Nazywali mnie już wiedźmą, czarownicą i jędzą, więc teraz w końcu daję im powód. Happy Halloween!" tak opisała gwiazda film zamieszczony na jej profilu na Instagramie. Chodzi o video, w którym przebrała się za słynną Diabolinę z "Czarownicy". W oryginale postać tę gra Angelina Jolie. W opublikowanym przez Horodyńską filmie gwiazda przechadza się nocą po Warszawie, chodzi pustymi korytarzami Hotelu Warszawa, pozuje na boisku do koszykówki oraz stoi z rozwianą peleryną na dachu wieżowca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Helena Horodynska💥 (@horodynska_)

Ani muzyka, ani same stroje nie są tu przypadkowe. Kompozycja pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do "Czarownicy 2", która właśnie weszła do polskich kin. Zaś stroje to dzieło duetu Rafała Michalaka i Ilony Majer - MMC. Parasol spod znaku Dolce&Gabbana, torebka Bottega Veneta, futro Maison Margiela, top i spodnie Givenchy okulary Gucci, buty Balenciaga i torebka Moschino pochodzą za to z warszawskiego luksusowego domu towarowego Vitkac

Czytaj dalej