LIFESTYLE

#jestemwdomu: Oskar Kacprzak, właściciel firmy eventowej

19.03.2020Wojciech Szczot

#jestemwdomu: Oskar Kacprzak, właściciel firmy eventowej
Fot. instagram.com.

Nadchodzące dwa tygodnie na pewno będą trudne. Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do radykalnej zmiany stylu życia. Rząd i Ministerstwo Zdrowia apeluje, by pozostać w domach, pracodawcy kierują pracowników na pracę zdalną, a restauracje, bary i kluby zostały właśnie zamknięte. Odwołane zostały wszystkie imprezy z frekwencją powyżej 50 uczestników, msze, festiwale, spektakle oraz seanse filmowe. W obliczu pandemii wszyscy "jedziemy na tym samym wózku". 

Postanowiliśmy zapytać się gwiazd, osób z branży mody, projektantów, stylistów, makijażystów, fryzjerów, influencerów i fotografów jak radzą sobie z nową sytuacją, jak nie dają się narastającej panice i co zrobią, gdy wszystko wróci do normy. Sprawdźcie co nam powiedzieli! 

Oskar Kacprzak, właściciel White Noise Events & PR 

Co będziesz robić w domu przez najbliższe 2 tygodnie? 

Kiedy prowadzisz własną firmę nie możesz tak po prostu odciąć się i nic nie robić. Dlatego w ciągu dnia skupiam się na pracy. Teraz gdy prace nad wszystkimi dużymi wydarzeniami zostały wstrzymane mogę skupić się nad poszukiwaniem inspiracji na przyszły sezon. W wolnych chwilach zamierzam nadrobić zaległości filmowe i książkowe. Może wreszcie obejrzę "Parasite" Bonga Joon-Ho Powinienem też przesadzić kilka roślin w moim mieszkaniu.

Jak nie wpaść w panikę przez aktualną sytuację na świecie? 

Aby nie zwariować od natłoku różnych informacji trzeba utrzymać zdrowy balans między pracą, rozrywką a wpisywaniem w google „koronawirus”. Chcę być na bieżąco, dlatego rano włączam TVN24 na 15/20 minut, a wieczorem oglądam Fakty. Resztę dnia spędzam nad różnymi projektami dla naszych klientów, zabawą z moim psem Bicepsem oraz grami na PS4.

Pierwsze 3 rzeczy, które zrobisz, gdy wszystko wróci do normy? 

Pojadę do domu rodzinnego odwiedzić mamę i dziadków. Na pewno pójdę do mojej ulubionej kawiarni na Powiślu (Stor - red.) Polecę do Londynu na RuPaul's Drag Race Werq the World Tour 2020. 

Czytaj dalej