LIFESTYLE

#jestemwdomu: Milena Bekalarska, stylistka gwiazd

24.03.2020Wojciech Szczot

#jestemwdomu: Milena Bekalarska, stylistka gwiazd
Fot. instagram.com/milena_bekalarska

Nadchodzące dwa tygodnie na pewno będą trudne. Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do radykalnej zmiany stylu życia. Rząd i Ministerstwo Zdrowia apeluje, by pozostać w domach, pracodawcy kierują pracowników na pracę zdalną, a restauracje, bary i kluby zostały właśnie zamknięte. Odwołane zostały wszystkie imprezy z frekwencją powyżej 50 uczestników, msze, festiwale, spektakle oraz seanse filmowe. W obliczu pandemii wszyscy "jedziemy na tym samym wózku". 

Postanowiliśmy zapytać się gwiazd, osób z branży mody, projektantów, stylistów, makijażystów, fryzjerów, influencerów i fotografów jak radzą sobie z nową sytuacją, jak nie dają się narastającej panice i co zrobią, gdy wszystko wróci do normy. Sprawdźcie co nam powiedzieli! 

Milena Bekalarska, stylistka gwiazd, personal shopper

Co będziesz robić w domu przez najbliższe 2 tygodnie? 

Pierwsze co zrobiłam to zajęłam się sprzątaniem i robieniem porządków z dokumentami, pamiątkami, biżuterią. Nie zapomniałam oczywiście o porządkach w szafie. Na pewno odpocznę przez te dwa tygodnie, ale w planach (oprócz oczywiście oglądanie produkcji Netfliksa) mam przygotowanie materiałów do mojego cyklu Fashion Monday na Instagramie. Wyszukam nowe projekty i ciekawe marki.  Zrobię sobie też małą powtórkę z języków obcych. Mój najbardziej ambitny plan to regularne ćwiczenia z Chodakowską.

Jak nie wpaść w panikę?

Najlepiej zająć czymś głowę. Ja wchodzę codziennie na Pinterest, wcześniej nie zawsze miałam na to czas i nadrabiam również czytanie portali online. Przyznaję się, że w piątek i sobotę miałam mieszane uczucia do całej sytuacji. Polecam zrobić sobie listę to do.  Trzymać się planu dnia i nie dać się w 100% lenistwu.

Pierwsze 3 rzeczy, które zrobisz, gdy wszystko wróci do normy? 

Za dwa tygodnie na pewno spotkam się z moimi znajomi, już się za nimi stęskniłam!  Odwiedzę kilka butików i showroomów... Aktualnie tonę w torbach IKEA z ubraniami po moich ostatnich projektach, których nie udało mi się zwrócić. 

Czytaj dalej
Polecamy