STYL ŻYCIA, MODA, SHOPPING ONLINE

Jesienne trendy sportowe w najnowszej kolekcji Sinsay Gym Hard

12.10.2021 Fashion Post

Jesienne trendy sportowe w najnowszej kolekcji Sinsay Gym Hard

Najnowsza kolekcja Gym Hard od Sinsay to kwintesencja tego, czego potrzebujemy tej jesieni! Piękne odcienie różu i fioletu, ponadczasowe czarne komplety, wygodne topy, a także praktyczne akcesoria do biegania, jogi czy domowej siłowni.

Sinsay x Agatycze

Twarzą jesiennej kolekcji Gym Hard została @agatycze (Agata Sieramska) – trenerka i influencerka. Kolekcję uzupełnia sportowa sesja z modelką, w której na tle minimalistycznych wnętrz możemy obejrzeć najnowsze produkty.

Gym Hard – piękna strona sportu

W kolekcji Gym Hard znajdziemy nie tylko sportową odzież, ale i akcesoria treningowe. Całość utrzymuje się w najnowszych trendach – modowych, ale i sportowych. W ofercie znajdziemy wszystkie najbardziej niezbędne do ćwiczeń produkty, aż po sportowe sneakersy i klapki. Wszystko utrzymane zostało w jesiennej kolorystyce, gdzie dominuje intensywne, śliwkowe bordo, czekoladowy brąz, lawendowy róż i klasyczna czerń. Wśród fasonów swoich faworytów znajda nie tylko fanki legginsów z wysokim stanem i dopasowanych topów, ale i luźnych bluz i sportowych staników. Całość została tak przemyślana, żeby różne elementy można było mieszać kolorystycznie między sobą, ale nadal w pełnej spójności i wyrazistości. Wyrazistości projektom dodają prążkowane faktury i głębokie wycięcia.

Gym Hard uzupełnia szeroka gamą akcesoriów terningowych utrzymanych w tej samej kolorystyce, co reszta kolekcji. Oprócz sportowych klasyków czyli mat, toreb i bidonów kupimy także kostki i pierścienie do jogi, hantle, taśmy do pilatesu i koła do ćwiczeń. W szerokiej ofercie nie zabrakło produktów przydatnych po ćwiczeniach czyli masażerów i dysku sensorycznego. 

Kolekcję Gym Hard kupicie już w stacjonarnych sklepach marki Sinsay oraz na ich stornie www.sinsay.com.