LIFESTYLE

GOCoaching – darmowy program treningowy w GO Sport dla wszystkich

12.07.2019Kasia Mizera

GOCoaching – darmowy program treningowy w GO Sport dla wszystkich
Fot. materiały prasowe

Chcesz zacząć ćwiczyć pod okiem trenera, ale brakuje ci motywacji, pomysłu, towarzystwa? W takim razie program bezpłatnych treningów #GOCoaching w wybranych sklepach GO Sport to coś dla Ciebie. W każdy sobotni poranek odbywają się tu zupełnie darmowe zajęcia, w których udział może wziąć każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. 

Na czym polega program treningów #GoCoaching?

#GOCoaching to program treningów, które odbywają się cyklicznie w wybranych sklepach GO Sport, zlokalizowanych w największych centrach handlowych. I tak na przykład w każdy sobotni poranek, w godzinach 10:30-11:30 w sklepie GO Sport w Wola Parku odbywają się zajęcia #GoYoga. Nie musisz martwić się o przygotowanie - wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój, a organizatorzy zapewniają maty i wodę. Treningi rowerowe #GOBike startują w każdą sobotę o 11:00 w Galerii Młociny, pod wodzą prowadzących: Łukasza Zaróda i Michała Warelisiaka. Z kolei fani biegania mogą wspólnie trenować razem z Tomkiem Bombą podczas #GORunning. Start w GO Sport w Galerii Mokotów godz. o 9:30. 

#GOCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń, jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć. #GOYoga i #GORunning to ćwiczenia w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

 

 


Harmonogram treningów #GOCoaching

Treningi z cyklu #GOCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań.

https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internal

#GoYoga w każdą sobotę o 10:30-11:30 w Wola Park

#GOBike w każdą sobotę o 11:00 – 12:00 w Galerii Młociny

#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Mokotów

#GOYoga w każdą sobotę o 10:30 – 11:30 w GO Sport w C.H. Promenada

#GORunning w każdą sobotę o 9:30 – 10:30 w Galerii Wileńska

#GORunning w każdą sobotę o 10:00 – 11:00 w Poznań Plaza

 

Czytaj dalej
Polecamy