MODA

Dua Lipa nową ambasadorką Pepe Jeans

28.02.2019Marta Roszewska

Dua Lipa nową ambasadorką Pepe Jeans
Fot. materiały prasowe

Na sezon wiosna-lato 2019, brytyjska marka Pepe Jeans zaprosiła do współpracy znaną na całym świecie wokalistę Duę Lipę. Kampania nawiązuje do dziedzictwa Pepe Jeans, dlatego urodzona w Londynie artystka okazała się być idealną kandydatką na ambasadorkę. 

Dodatkowym argumentem, by rozpocząć współpracę z marką był innowacyjny program „Tru-Blu”*. To inicjatywa ekologiczna Pepe Jeans, budowana na bazie trzech ekotechnologii, które mają ustanowić nowy standard w projektowaniu i produkcji dżinsów przyjaznych środowisku. 

 „Dua Lipa jest jedną z najszybciej szybujących w górę światowych gwiazd muzyki, a jej styl doskonale współgra z DNA naszej marki,” mówi Mark Blenkinsop, dyrektor marketingu Pepe Jeans. „Współpraca z Duą jest kamieniem milowym na drodze rozwoju Pepe Jeans. Rok 2019 zapowiada się obiecująco zarówno dla Pepe Jeans, jak i Dui Lipy – przedstawimy wspólnie wiele specjalnych akcji, które ucieszą i zaangażują naszych fanów”. 

Zdjęcia do kampanii wykonał David Sims, brytyjski fotograf, którego kariera rozpoczęła się od portretowania legend muzyki: Davida Bowiego, Nirvany, Bjork czy Courtney Love i który od lat współpracuje z takimi tytułami jak m.in. Vogue, The Face oraz i-D. Sims pracował z Pepe Jeans już wcześniej, czym dołączył do wybitnego grona współpracowników marki, takich jak Steven Meisel, Bruce Weber, Steven Klein i Mario Sorrenti. Zobaczcie zdjęcia!

Czytaj dalej