FASHION LIVING

Davide Lifestyle - otwarcie butiku w Warszawie

17.10.2019Fashion Post

Davide Lifestyle - otwarcie butiku w Warszawie
Fot. Materiały prasowe

Zmiana lokalu i powiększenie asortymentu to duży krok naprzód w naszej działalności. Oferując produkty włoskich marek najwyższej jakości, podążamy za gustem i potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie luksusowych produktów zarówno Paniom, jak i Panom, stąd pomysł na poszerzenia portfolio o kolekcje marek damskich. Obecnie proponujemy ubrania oraz akcesoria na nadchodzący sezon jesień-zima 2019/2020 - mówi David Aagten, właściciel marki Davide Lifestyle. 

Atelier Davide istnieje na rynku od 2005 roku. Jako jedyny salon w Polsce funkcjonuje w sposób ukierunkowany na indywidualnego klienta. Znajduje się w samym centrum Warszawy, przy placu Trzech Krzyży 10/14. Do rodziny Davide Lifestyle dołączają dwa nowe butiki umiesczone w tej samej lokalizacji. 

Oferta Davide Lifestyle znacznie wykracza poza ramy zwykłego atelier krawieckiego. To nie tylko zaproponowanie ubioru z gotowych kolekcji, ale również możliwość stworzenia garnituru, marynarki bądź koszuli skrojonej na miarę. Dzięki indywidualnym spotkaniom możliwe jest szczegółowe poznanie wymagań i gustu każdego klienta oraz nawiązanie relacji opartych na zaufaniu. 

Davide Lifestyle to jedyny w Polsce salon, który stara się zapewnić luksus „zarządzania garderobą”. Oznacza to dbanie o jej zawartość, przeglądanie odzieży dwa razy w roku: pod koniec lata przygotowywanie miejsca na kolekcję jesienno-zimową, a z końcem zimy – kolekcję wiosenno-letnią. Na prośbę klienta obsługa butiku dokonuje wyboru produktów spośród wszystkich luksusowych marek dostępnych na rynku, estetycznie dopasowując je do reszty stylizacji. Taka możliwość sprawia, że klient przychodząc do butiku Davide Lifestyle czuje się zaopiekowany w całym zakresie dopasowania garderoby.

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

CORNELIANI – o marce:

Teraz, marka poszerza swoją działalność o dwa monobrandy. Pierwszy z nich – CORNELIANI będąc od ponad 60 lat jedną z najsłynniejszych włoskich marek, znajduje się również w ścisłej europejskiej czołówce firm specjalizujących się w ekskluzywnej modzie męskiej. Jej siłą jest respekt do wspaniałej włoskiej kultury eleganckiego ubioru. Z takim podejściem do tworzenia każdy kolejny element garderoby, opuszczający pracownię jest dziełem sztuki. CORNELIANI, aby sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom kolejnych projektów, miesza tradycyjne rzemieślnictwo z odrobiną nowoczesności, tworząc wyjątkowe kreacje. Dzięki zaszywanym szwom, nieskazitelnym krojom, perfekcyjnie skrojonym konstrukcjom, wyjątkowym przywiązaniem do detali – finalny produkt nie może być określony inaczej niż perfekcyjny.

Fabiana Filippi – o marce:

Druga marka – Fabiana Filippi jest jedną z wiodących na włoskim rynku mody. Jej historia jest silnie zakorzeniona w pasji i pragmatyzmie założycieli. Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w 1985 roku w sercu Umbrii silnie odzwierciedla zwrot „Made in Italy”. Tutaj tradycja rzemiosła i zamiłowanie do doskonałości spotykają się ze współczesnym spojrzeniem na design.

Davide Lifestyle – o marce:

Zwieńczeniem całości konceptu jest multibrand Davide, który oferuje ekskluzywny asortyment światowych marek - Brunello Cucinelli, Canali, Loro Piana, Emanuele Maffeis, Kiton, Jacob Cohen, Zimmerli oraz Santoni. Są to selektywnie wybrane marki mogące pochwalić się wieloletnią tradycją oraz ogromnym doświadczeniem w dziedzinie mody męskiej, których kolekcje przedstawiają mistrzowskie krawiectwo.

Salon Davide Lifestyle oprócz szerokiego wachlarza luksusowych ubrań i akcesoriów wyróżnia się eleganckimi wnętrzami. Za ich projekt odpowiada Esmeralda Verheij, współwłaścicielka marki Davide Lifestyle i posiadaczka wysublimowanego gustu. Stylowe wyposażenie i wysoka jakość obsługi mają być dopełnieniem rodzinnej atmosfery, która cechuje prawdziwe włoskie atelier. 

Czytaj dalej