MODA

Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter we wspólnym kawałku!

06.06.2019Kasia Mizera

Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Schafter we wspólnym kawałku!
Fot. materiały prasowe/PUMA

Ta niezwykła współpraca najgorętszych nazwisk w branży muzycznej odbyła się dzięki marce PUMA i ich najnowszej, muzycznej akcji #PUMATalents. Daria Zawiałow, którą poznaliśmy jako ambasadorkę marki, zaprosiła do współpracy dwóch utalentowanych artystów – Ralpha Kaminskiego i Schaftera. Efektem tej niezwykłej współpracy jest kawałek „Czy Ty słyszysz mnie?” skomponowany przez Darię i Michała Kusha. Wyjątkowy teledysk do utworu wyreżyserowany został przez Krzysztofa Grajpera ze zdjęciami Wojciecha Zielińskiego, w którym razem z artystami wracamy do szkolnych lat, by pokazać, że miarą prawdziwego talentu nie zawsze jest popularność, ale niepokorność i odwaga w podążaniu za swoją pasją.
„Pamiętam, że byłam odważnym dzieckiem, które miało też w sobie sporo brawury” – mówi Daria Zawiałow – „Mimo to nie zawsze było łatwo. W ramach projektu chcieliśmy zrobić coś dla tych młodych ludzi, którzy walczą o swoje i nie przejmują się opiniami innych. Chodziło nam o to, żeby zostali oni usłyszani. Tą piosenką i klipem przybijamy im piątkę i pokazujemy, że siła tkwi w ich zadziorności i oryginalności!”.

Schafter, Daria Zawiałow i Ralph Kaminski w sesji dla #PUMATalents


Talent is not a crime: hasło pierwszej odsłony #PUMATalents

Hasłem przewodnim pierwszej odsłony muzycznego projektu jest „Talent is not crime”. To manifest dla młodych talentów, który ma dodać im odwagi i wiary w siebie. Połączenie wyjątkowych osobowości jak Daria, Ralph i Schafter oraz ich różnych stylów muzycznych ma pokazać młodym, zdolnym ludziom, że różnorodność i oryginalność, to najlepsze, co możemy dać światu od siebie. W obecnej rzeczywistości, to niezwykle cenny przekaz.
Koniecznie już dziś zobacz NOWY teledysk do kawałka „Czy Ty słyszysz mnie?”: 

Obserwujcie profil PUMA na Facebooku oraz Instagramy artystów @zavialovd, @ralphkaminski i @restaurantposse.

Czytaj dalej
Polecamy