KULTURA

Britney Spears doczeka się własnego musicalu!

15.03.2019Marta Roszewska

Britney Spears doczeka się własnego musicalu!

Na fali sukcesu "Bohemian Rhapsody", zdobywcy najważniejszej nagrody Akademii Filmowej, coraz częściej słyszymy o produkcjach filmowych bądź spektaklach o znanych artystach. Niebawem światło dzienne ujrzy film "Rocketman", opowiadający o życiu Eltona Johna, a Britney Spears oficjalnie potwierdziła, że na deskach Broadwayu będzie można obejrzeć musical wykorzystujący aż 23 utwory artystki. 

"Jestem bardzo podekscytowana na musical z moimi piosenkami – szczególnie takim, który rozgrywa się w tak magicznym świecie pełnym postaci, na których dorastałam, które kocham i uwielbiam. To dla mnie spełnienie marzeń!" - wyznała Britney w jednym z wywiadów.

"Once Upon a One More Time" to spektakl opowiadający o losach księżniczek takich jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Śpiąca Królewna, w których ręce trafia feministyczna książka "Mistyka Kobiecości", autorstwa Betty Friedan. 

Premiera musicalu odbędzie się 13 listopada 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Kristin Hanggi, a za choregrafie Keone i Mari Madrid. 

Czytaj dalej