MŁODA POLSKA

Holi Store: Biżuteryjna podróż z ostatnimi promieniami słońca

31.10.2019Kasia Mizera

Holi Store: Biżuteryjna podróż z ostatnimi promieniami słońca
Fot. Adam Cekiera

Holi Store to młody concept, który powstał z myślą o kobietach kochających modę i światowe trendy, ale także wysokiej jakości biżuterię i akcesoria. Najnowsza kampania Holi Store "Reggio di sole" autorstwa Adama Cekiery to biżuteryjna podróż z ostatnimi, letnimi promieniami słońca. W bogatej kolekcji znajdziemy m.in. naturalne barokowe perły, szlachetne kamienie i amulety. Nie zabrakło też najmodniejszych trendów, takich jak masywne, grube łańcuchy czy kolorowe etniczne wzory.

W tym sezonie możemy znaleźć kilka kapsułowych kolekcji. 

  • Aura to linia pełna naturalnych kamieni i kruszców. Holi Store wierzy, że każdy minerał ma swoje indywidualne właściwości i pasuje do określonych osób.
  • Wild pearl to linia skierowana do osób kochających naturalny, unikatowy wygląd dzikich pereł. Ten szlachetny minerał połączyliśmy z modnymi, kolorowymi koralikami, dużymi ozdobnymi zapięciami i kontrastowymi łańcuchami. 
  • Trzecia linia to mocna, wyraźna kolekcja grubych łańcuchów w kolorze złotym i srebrnym, inspirowanych latami 80. i 90.  

W ofercie marki można także znaleźć szeroką gamę akcesoriów do włosów: opaski, spinki i wysokiej jakości apaszki, a także kolekcję dla mężczyzn i linię Holi Kids z biżuterią i dodatkami skierowaną dla najmłodszych.

Czytaj dalej
Polecamy