MODA

Biżuteria na walentynki od YES

13.02.2020 Fashion Post

Biżuteria na walentynki od YES
Fot. Materiały prasowe

Ekskluzywny butik marki YES znajdujący się przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie jeszcze nigdy wcześniej nie wyglądał tak bajkowo i cukierkowo jak 11 lutego, w trakcie prezentacji specjalnych, walentynkowych kolekcji. Ta bezpretensjonalna celebracja radości i miłości, przeniesiona rodem z francuskiego stylu życia doskonale widoczna była w autorskich kolekcjach zaprojektowanych właśnie z okazji 14 lutego! 

By podziwiać nowe projekty w ofercie marki YES zebrała się cała śmietanka polskiego show-biznesu, m.in. Olga Kalicka, Marysia Dębska z partnerem Marcinem Bosakiem, Agata Passent, Kamil Nożyński, Bogna Sworowska, Lidia Popiel, Dorota Williams, Jessica Mercedes Kirschner, Agnieszka Wilczewska (Ciocia Liestyle), Agnieszka Kawiorska, Michał Wilczewski (Wujaszek Liestyle). 

Podczas imprezy premierowo zaprezentowane zostały nowe projekty w ramach autorskich kolekcji: Metropolitan z Diamentem Idealnym YES®, Valentine z Diamentem Idealnym YES®, BeLoved, Spell, YES Special oraz Cassiopeia. 

Biżuteria YES na walentynki: Metropolitan z Diamentem Idealnym YES® – Blask, który nie gaśnie jak nowojorskie światła

Ponadczasowy wzór inspirowany ikonami sztuki jubilerskiej. Kolekcja Metropolitan to zjawiskowa kompozycja mniejszych diamentów okalających wyjątkowy kamień centralny, który olśniewa niczym światła metropolii. Dzięki specjalnemu szlifowi, opracowanemu przez największych mistrzów sztuki szlifierskiej, Diament Idealny YES® iskrzy się niezwykłym ogniem. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®.

Szkic kolekcji Valentine YES

Valentine z Diamentem Idealnym YES® – W objęciach miłości

Delikatność formy i precyzja wykonania pierścionka Valentine prezentują się w pełni, dzięki jego subtelnej konstrukcji. Cztery rytmicznie zakręcone krapy trzymające diament podkreślają jego kobiecość. Uniesiony na stabilnych ramionach kamień, wykonując pełen obrót, ukazuje cały swój urok i blask. Dzięki specjalnemu szlifowi, zdobiący biżuterię Diament Idealny YES®, błyszczy bardziej niż inne. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła. Ikoniczną kolekcję diamentową rozszerzono o oprawę w różowym złocie. 

Szkic kolekcji BeLoved YES

BeLoved – Blisko serca

Na czym polega paryski styl życia? Na tworzeniu swoich własnych zasad. Celebrowaniu najdrobniejszych okazji. Podarowaniu diamentów w prezencie ukochanej osobie lub… samej sobie. Noszeniu szlachetnej biżuterii na szczególne wydarzenia i na co dzień. Zawsze z błyskiem w oku i nutą nonszalancji. Najnowsza kolekcja biżuterii BeLoved wyraża beztroską radość i miłość do życia.

Spell – Powiedz życzenie

Zapadają w pamięć, przywołują wspomnienia. Jak słońce, gwiazdy i księżyc, tworzą Twój własny kosmos o szczególnym znaczeniu. Każdy element kolekcji został ozdobiony delikatnymi diamentami przypominającymi subtelne lśnienie gwiazd. Naszyjniki, kolczyki i bransoletki są niczym talizmany.

YES Special – Dzieła sztuki jubilerskiej

Najrzadsze kamienie szlachetne, olśniewające szczególnym blaskiem, zapierające dech w piersiach rzemiosło i projekty, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. YES Special to dzieła najwyższej sztuki jubilerskiej, urzekające ponadczasowym charakterem i współczesnym wzornictwem.

Cassiopeia – Zapisane w gwiazdach 

Czerpiąc inspiracje z jednej z najpiękniejszych gwiezdnych konstelacji, w kolekcji Cassiopeia kolor i światło tworzy zachwycający spektakl. Jak cykle księżycowe, które w szczególny sposób łączą nas z naturą, magiczne opale i kamienie księżycowe niosą w sobie wyjątkową energię. Oplecione delikatnymi złotymi łańcuszkami i lśniącymi diamentami z każdym ruchem, wyzwalają niezwykły blask. 

Projekty biżuterii: Magda Dąbrowska, Kasia Bukowska, Mateusz Madelski