MODA

Victoria's Secret ogłasza współpracę z Mary Katrantzou

17.10.2018Wojciech Szczot

Victoria's Secret ogłasza współpracę z Mary Katrantzou
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mary Katrantzou (@marykatrantzou)

Mary Katrantzou z pochodzenia jest Greczynką, z zamiłowania projektantką mody. Mieszka w Londynie i tam tworzy. Projektowanie ma zresztą we krwi; jej matka jest architektem wnętrz, ojciec zaś zajmuje się materiałami tekstylnymi. Mary ukończyła architekturę na prestiżowej uczelni Central Saint Martins. Nazywana jest "królową printów", wzory to jej znak rozpoznawczy i w nich zakochał się cały świat. Ubrania z metką projektantki uwielbiają gwiazdy takie jak: Rihanna, Cate Blanchett czy Beyoncé. Artystka ma zresztą na koncie liczne współprace: m.in. z marką Adidas Originals czy Topshopem. Do CV Katrantzou możemy dopisać kolejny owocny projekt. Najnowsza kolekcja Victoria's Secret powstanie we współpracy właśnie z nią. Specjalnie dla Victoria's Secret Mary przygotowała kolekcję pełną wzorów, łączącą delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym, niemal eksplodującym glamourem, charakterystycznym dla marki bielizny.

„Wszystko, co tworzy Victoria’s Secret jest związane z poczuciem pewności i siły kobiety, a jednocześnie zabawą tym, co nosi. Nasza wspólna kolekcja jest odważna, zabawna i pełna luzu”, podkreśla Katrantzou.

Nie jest jeszcze jasny termin prezentacji wspólnej kolekcji, wiadomo natomiast, że będzie dostępna w wybranych butikach i w sklepie internetowym VictoriaSecret.com. W Polsce, kolekcję będzie można nabyć w sklepie Victoria's Secret w Arkadii w Warszawie.

Czytaj dalej