MODA

Tony Hawk zaprojektował autorską kolekcję ubrań!

23.01.2019Marta Roszewska

Tony Hawk zaprojektował autorską kolekcję ubrań!

Pierwsza kolekcja od Tony Hawk Signature Line obiecuje estetykę zrodzoną z kultury deskorolkowej oraz jej fanów. Kolekcja została oficjalnie zainaugurowana wystawą fotografii podczas paryskiego tygodnia mody. Zawierała serię zdjęć wykonanych przez Antona Corbijna, zapewniając intymne spojrzenie na Hawka jako mentora dla następnej generacji skate'ów. Zapytany o swoją przygodę ze streetwearem, Tony Hawk powiedział:

"Wizją, która kryła się za projektem, było zapewnienie fanom mody i skate'om rzadkiego spojrzenia na moje życie przed i po mojej przygodzie z deskorolką. Kiedy więc nadarzyła się okazja do współpracy z Antonem Corbijnem - kimś, kto łączy wspólne zamiłowanie do muzyki i surowej, niefiltrowanej sztuki - instynktownie wiedziałem, że kierunek twórczy będzie niezwykły. "

Autorska linia ubrań Tony'ego Hawka to czysty styl kalifornijski. Znajdziecie tu płaszcze, spodnie, bluzy oraz t-shirty. Kolekcja zawiera także zdjęcia z osobistej kolekcji fotografii Tony'ego Hawka, dając jego fanom bezcenny wgląd w jego życie.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Tony'ego Hawka.

Czytaj dalej