MODA

Przepis na idealną szafę według marki Nife!

13.09.2018Marta Roszewska

Przepis na idealną szafę według marki Nife!

Cechą charakterystyczną polskiej marki Nife jest minimalizm. Co sezon projektantka Agnieszka Paul udowadnia, że kluczem do dobrego stylu są ponadczasowe fasony, dobra konstrukcja i klasyczna paleta barw. W kolekcji jesień/zima 2018 przeważają motywy kwiatowe - głównie z wykorzystaniem kwiatów polnych. Dlatego w nowej linii przeważają ciepły beż, pudrowy róż, fiolet i czerwień. Warstwowo i na cebulkę - to jeden z głównych trendów nadchodzącego sezonu. Dlatego w tę myśl poszła marka Nifę, projektując uniwersalne ubrania, które w zestawieniu zbudują mocną stylizację jesienną.

Przy tworzeniu fasonów ważny był dla nas sposób, w jaki identyfikujemy się z otaczająca codziennością i przeszłością. Elementy pochodzące z poprzednich dekad łączymy z nowoczesnymi tkaninami, florystycznymi wzorami i współczesną kolorystyką. - opowiada o kolekcji Agnieszka

Co najważniejsze, kolekcja obejmuje wszystkie elementy biurowego dress code'u, który świetnie będzie służyć nam na co dzień! Dzięki różnorodnej kolorystyce, można postawić zarówno na total look, jak i łączyć kontrastujące ze sobą kolory. Nie zabrakło również idealnie skrojonych sukienek koktajlowych! Prawdziwymi perełkami kolekcji są zdecydowanie kombinezony - klasyczne z suwakiem z przodu, a także w postaci spodni na szerokich szelkach (inspiracja latami 20.). Nife to idealny przykład łączenia przeszłości z przyszłością - klasycznych krojów z nowoczesnymi tkaninami. Tak właśnie tworzy się ponadczasową garderobę!

Czytaj dalej