MODA

Penelope Cruz gwiazdą nowej kampanii Atelier Swarovski

02.04.2019Wojciech Szczot

Penelope Cruz gwiazdą nowej kampanii Atelier Swarovski
Fot. Materiały prasowe

Penelope Cruz, gwiazda kina i muza projektantów (ostatnio m.in. domu mody Chanel) została twarzą nowej kampanii Atelier Swarovski. Kampania to dzieło duetu fotografów Merta & Marcusa pod artystycznym kierownictwem Stephena Gana.

Kolekcja MoonSun Atelier Swarovski z Penelope Cruz

Zjawiskowa kolekcja Atelier Swarovski MoonSun, stworzona przez Penélope Cruz, błyszczy precyzyjnie wyciętymi kamieniami. Propozycje wyróżnia motyw gwiazdy przywołujący magię nocnego nieba. Kolekcja dostępna będzie w dwóch wariantach: modele o mocnym, wyrazistym designie pojawią się w wybranych salonach marki Swarovski i u niezależnych sprzedawców, a delikatniejsze propozycje na co dzień znajdą się w asortymencie salonów marki Swarovski na całym świecie.  

Nowa kampania przedstawia Penélope Cruz w roli ambasadorki marki Atelier Swarovski, a kolekcja ukazuje rzemieślnicze oraz ekologiczne dziedzictwo firmy. Penélope Cruz – jako zdobywczyni nagród Akademii oraz projektantka udzielająca się społecznie – jest inspirującą postacią, która idealnie ucieleśnia wartości firmy.

"Jestem dumna ze współpracy z Atelier Swarovski i czuję się szczęśliwa będąc w miejscu, w którym mogę pomóc promować luksus zgodny ze zrównoważonym rozwojem i tworzyć produkty mające pozytywny wpływ zarówno na społeczeństwo, jak i na środowisko. Praca nad kampanią z duetem Mert & Marcus była wspaniałym doświadczeniem. Sprawili, że – tak jak zaprojektowane przeze mnie kolekcje Atelier Swarovski – wyglądałam i czułam się pięknie."

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Czytaj dalej