MODA

Kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna już w sklepach!

07.09.2018Wojciech Szczot

Kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna już w sklepach!
Zapowiada się na to, że tak jak w przypadku muzyki, w sektorze Beauty Rihanna również ma szansę na wielki sukces. Kosmetyki marki Fenty Beauty by Rihanna od momentu pojawienia się na rynku zdobywają pozytywne recenzje. Uwielbiają je miłośnicy wegańskich kosmetyków, vlogerzy czy instagramerzy. Na ich korzyść na pewno przemawia oryginalny design; zachowane są w minimalistycznym stylu, szminki zaprojektowane są na kształt wielokąta, a postawione obok siebie tworzą plastry miodu. Kosmetyki Rihanny chwalone są też ze względu na świetnej jakości fluidy, rozświetlacze czy pędzle. Dodatkowo jest to jeden z nielicznych kosmetycznych brandów na rynku, który oferuje podkład w aż 40 odcieniach. Jest to odpowiedź na potrzeby kobiet poszukujących idealnego koloru dla swojej skóry.
 
"Po latach prób znalezienia produktów odpowiednich do każdej karnacji, Rihanna postanowiła stworzyć Fenty Beauty. Chciała aby marka była zdecydowanie uniwersalna i oferowała duży wybór produktów do tonacji skóry uważanych za trudne do dopasowania, a także formuły odpowiednie do skóry każdego typu, z naciskiem na uniwersalne odcienie.”
 
 
Rihanna znana jest z perfekcyjnego makijażu. Gdziekolwiek się pojawi, zawsze wygląda zjawiskowo, i wcale nie chodzi tu o skomplikowany make-up, obciążający skórę kosztem efektu wow! Rihanna udowadnia, że idealny makijaż, to taki, którego niemal nie widać, a to zasługa odpowiednich tricków, no i kosmetyków.
 
"Makijaż jest po to, żebyś się nim bawiła. Nigdy nie powinien stanowić przymusu ani kojarzyć się z uniformem. Podejmuj szanse i ryzyko, odważ się na coś nowego lub innego”
 
Za Fenty Beauty idzie też hasło „Fenty Face”. Chodzi o jej własny sposób nakładania makijażu. Gwiazda dzień zaczyna od lekkiego matującego filtra. Potem nakłada rozświetlacz na strategiczne partie skóry. Następnie, w ciągu dnia, nie zapomina o matowieniu skóry. Dla Rihanny idealna skóra to ta, która się nie świeci.
 
 "Metoda Fenty Face została opracowana dla kobiet o wszystkich odcieniach skóry i typach osobowości. To kluczowe kroki na początek każdego makijażu, bez względu jaki look chcesz osiągnąć. Tu zaczyna się zabawa!".
 
Od września 2017 roku kosmetyki te można było nabyć w amerykańskich sklepach oraz w sklepie internetowym fentybeauty.com. Dziś pojawiły się w polskich salonach Sephory. Już teraz można je nabyć w salonie Sephora w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie i na sephora.pl. W pozostałych salonach Sephora w całej Polsce dostępne będą od godziny 16:00! 
 
Jednym z najbardziej pożądanych produktów z tej serii będzie na pewno wcześniej wspomniany podkład. Fenty Beauty "Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation” dostępny będzie w aż 40 odcieniach. Za kosmetyk będziemy musieli zapłacić około 145 zł, jednak zdecydowanie jest wart swojej ceny.
 
„Daje on błyskawiczny efekt gładkiej, zmatowionej skóry o mniej widocznych porach, przy jednoczesnej możliwości gradacji pokrycia – od średniego po pełne. Wolna od olejów formuła, stworzona w oparciu o technologię adaptacji klimatycznej, nie zatyka porów i jest odporna na pot i wilgoć. Co najważniejsze – trwała i lekka jak powietrze tekstura jest niewidoczna na skórze - więc zawsze wyglądasz jak Ty”.
 
Niezaprzeczalnie wielkim hitem kolekcji jest również błyszczyk Gloss Bomb Universal Lip Luminizer, który jak zaznacza producent ma pasować każdemu. To przez uniwersalny odcień, za którego wyborem stoi sama Rihanna. W składzie znajduje się masło shea, dzięki czemu usta zyskają nawilżenie i błysk.
Czytaj dalej