KULTURA

Joanna Opozda zagra Brigitte Bardot!

06.11.2018Wojciech Szczot

Joanna Opozda zagra Brigitte Bardot!

Mimo że to Lech Majewski wybrał Opozdę do odegrania głównej roli, to sama Brigitte Bardot musiała zaakceptować tę decyzję.

„Wciąż ciężko mi uwierzyć w to, że legenda kina, ikona – Brigitte Bardot oglądała moje zdjęcia i mój casting. Osobiście zaakceptowała wybór mojej skromnej osoby do tej roli, ogromny zaszczyt. Życie potrafi zaskakiwać, jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa” – napisała Opozda na .

Joanna Opozda zasłynęła rolą Jowity w polsatowskim serialu "Pierwsza Miłość". Na swoim koncie ma też udział w produkcjach takich jak: "Planeta singli" czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Rola francuskiej seksbomby może być dla niej przepustką do kariery na srebrnym ekranie. "Brigitte Bardot cudowna" to produkcja w reżyserii Lecha Majewskiego, oparta na jego powieści "Pielgrzymka do grobu Brigitte Bardot cudownej". W powstałej w czasie jego pobytu na emigracji powieści rozlicza się w niej z dzieciństwem, swoją młodością i tym, co dla niego znaczyła ojczyzna i jego rodzinne miasto, Katowice. Akcja filmu rozgrywa się w czasach PRL, również w Katowicach. Poza Joanną w filmie zobaczymy też Weronikę Rosati, która zagra Elizabeth Tylor, a także Andrzeja Grabowskiego i Magdalenę Różczkę. Zdjęcia do filmu mają potrwać 2 lata.  

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Czytaj dalej