MODA

10 ciekawych marek z Targów Rzeczy Ładnych

30.10.2018Wojciech Szczot

10 ciekawych marek z Targów Rzeczy Ładnych

Podczas grudniowych Targów Rzeczy Ładnych padnie historyczny rekord. Zaprezentuje się aż 210 marek i projektantów, w tym 59 targowych debiutów. Założyciele TRŁ nie mieli łatwego wyboru. Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski dostali aż 450 zgłoszeń. Wyselekcjonowane przez nich marki zaprezentują się w strefach handlowych: – Ceramika i Szkło, Meble, Lampy, Tekstylia, Print, Dzieci, Akcesoria, Wellnes. Absolutne pewniaki w trakcie przedświątecznej prezentowej gorączki!

„Dziękujemy wszystkim markom i projektantom, którzy wysłali do nas swoje zgłoszenia. Musieliśmy dokonać trudnych wyborów, ale trzymamy kciuki za wszystkich i wszystkim kibicujemy. A tych, z którymi spotkamy się w Koneserze, mocno pozdrawiamy. Jesteście ekstraligą. Wasze projekty i produkty inspirują, zachwycają i oczarowują. Jesteśmy dumni, że możemy Was zaprezentować i nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Was wszystkich na żywo" - założyciele Targów Rzeczy Ładnych, Ajka, Anna i Paweł.

Targi Rzeczy Ładnych odbędą się 1-2 grudnia w warszawskim Koneserze (Praga Północ). Spotkacie tam również nas! W oczekiwaniu na święto designu, wyselekcjonowaliśmy dla Was 10 ciekawych marek, które znajdziecie podczas grudniowego TRŁ.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez ACZI (@aczi_collective)

ACZI Na produkty tej marki zdecydowanie będziemy polować. W jej dorobku są meble, tapicerowane leżanki, fotele i sofy, a szczególne wrażenie robią niewielkie gadżety – geometryczne figurki ptaków. Hitem były już na Targach PTAK Warsaw Home Expo.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez aleksandra morawiak (@liquidmemorycollages)

Aleksandra Morawiak | Liquid Memory Collages Jej prace zdobiły okładki polskich i zagranicznych magazynów o modzie, sztuce i designie. Autorka odpowiedzialna była także za oprawę wizualną kampanii znanych marek odzieżowych i bieliźniarskich. To przykład fantastycznego talentu i wielkiej kreatywności.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez dawid ryski (@talkseek)

Dawid Ryski O Dawidzie można powiedzieć, że jest naczelnym polskim ilustratorem. Tworzy plakaty koncertów, wystaw, seriali, imprez, a także okładki płyt - tę część swojej pracy kocha najbardziej. Zasłynął charakterystycznym stylem retro. W ostatnim czasie głośno było o nim przy inauguracji wystawy "Jerzy Antkowiak - Moda Polska”.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez elementuj (@elementuj.pl)

Elementuj Podobno „w mieszkaniu pełnym roślin mieszkają dobrzy ludzie”. A marka Elementuj daje roślinom bardzo atrakcyjne warunki bytowania. Chodzi o kwietniki ze specjalnym stelażem. Do wyboru: czarne, białe lub złote.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez TARTARUGA (@tartaruga.studio)

Tartaruga Jeśli Wy też kochacie makaty, koniecznie zajrzyjcie na stoisko firmy Tartaruga. To marka z Łodzi, która w swojej ofercie ma piękne wzory i faktury.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez GrowRaw (@growraw)

GrowRaw Na Targach Rzeczy Ładnych znajdziemy mnóstwo przepięknych doniczek. GrowRaw to skarbnica doniczek na małe kwiatki.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Franzo (@franzo_rattan)

Franzo Rattan Latem wiklina była prawdziwym przebojem. Modne były nie tylko kosze wiklinowe i torebki, ale i meble. Jeśli nie wiecie, gdzie dostać takie krzesła jak na zdjęciu powyżej, mamy małą podpowiedź. Marka Franzo Rattan zaprezentuje na Targach Rzeczy Ładnych wiklinowe krzesła, fotele, wiklinowe łóżeczka dla dzieci, sofki i lampy.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Skos (@skos.modern)

Skos Modern Vintage w całej okazałości. Meblościanki, kredensy i designerskie krzesła. Wspomnienia z mieszkań sprzed dekad, ale w nowoczesnej odsłonie.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Szczechowska (@olgaszczechowska)

Olga Szczechowska Olga Szczechowska, jedna z najbardziej rozchwytywanych w ostatnim czasie ilustratorek, ma bardzo obiecujące portfolio. Na TRŁ znajdziecie jej prace.

Czytaj dalej