Nowy zapach Avon i piękna sesja z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej

Avon, Elegance najnowszy zapach z kolekcji AVON EVE, to wyjątkowa kompozycja i jednocześnie już trzeci zapach sygnowany przez Małgorzatę Kożuchowską – aktorkę, ikonę stylu i… mistrzynię dobierania zapachów do okazji. Aktorkę sfotografował Marcin Tyszka, który pięknie uchwycił na zdjęciach pełną uroku kobiecą naturę.

AVON EVE Elegance to kompozycja stworzona przez Harry’ego Frémonta – jednego z najwybitniejszych kreatorów w świecie perfum. Nuta głowy to kompozycja gruszki, magnolii, energetycznego różowego grejpfruta 
i granatu. W nucie serca świeży zapach płatków jaśminu harmonijnie łączy się z lilią wodną. Bazą jest ciepłe drewno bursztynowe, aromatyczna skórka brzoskwini i piżmo. Dzięki tym nutom, zapach jest trwały 
i utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Zapach, to kompozycja stworzona dla nowoczesnych, śmiałych kobiet, które jednocześnie chcą zachwycać. „Są takie okazje, kiedy chcemy czuć się inaczej niż na co dzień, bardzo kobieco, elegancko, wyjątkowo. Moja praca to również wielkie wyjścia, uroczyste gale i premiery. To okazje, na które zakładamy piękne suknie, make up i dobieramy specjalny zapach, który podkreśli wyjątkowość tej chwili. Ja teraz wybieram AVON EVE Elegance i nie pozostaję niezauważona” – śmieje się Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka marki AVON.


Zdjęcia do kampanii wykonał Marcin Tyszka, prywatnie kolega aktorki.

ZobaczSchowaj komentarze

Znamy już nominowanych do Oscarów 2018!

Na ten moment niecierpliwie czekali wszyscy filmoholicy i osoby, które wolne chwile najchętniej spędzają w kinie. W końcu nadszedł ten moment, kiedy Akademia ogłosiła pełną listę nominowanych do najbardziej prestiżowych nagród w branży filmowej. Liderem w ilości nominacji okazał się nowy film Guillermo del Toro „Kształt wody”, który zdobył ich aż 13. Drugim w kolejności filmem o największej liczbie nominacji (8) była „Dunkierka” Christophera Nolana, a następnie „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” (7). Nie zabrakło również polskiego akcentu, ponieważ „Twój Vincent” otrzymał nominację za najlepszą animację. Poniżej znajdziecie pełną listę!

Najlepszy film

  • „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”
  • „Dunkierka”
  • „Kształt wody”
  • „Uciekaj”
  • „Lady Bird”
  • „Tamte dni, tamte noce”
  • „Czwarta władza”
  • „Czas mroku”
  • „Nić widmo”

Najlepszy reżyser

  • Christopher Nolan („Dunkierka”)
  • Greta Gerwig („Lady Bird”)
  • Guillermo del Toro („Kształt wody”)
  • Jordan Peele („Uciekaj”)
  • Paul Thomas Anderson („Nić widmo”)

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa

  • Sally Hawkins („Kształt wody”)
  • Frances McDormand („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”)
  • Margot Robbie („Ja, Tonya”)
  • Saoirse Ronan („Lady Bird”)
  • Meryl Streep („Czwarta władza”)

Najlepszy aktor pierwszoplanowy

  • Timothée Chalamet („Tamte dni, tamte noce”)
  • Daniel Day-Lewis („Nić widmo”)
  • Daniel Kaluuya („Uciekaj”)
  • Gary Oldman („Czas mroku”)
  • Denzel Washington („Roman Israel, esq.”)

Najlepsza aktorka drugoplanowa

  • Mary J. Blige („Mudbound”)
  • Allison Janney („Ja, Tonya”)
  • Laurie Metcalf („Lady Bird”)
  • Octavia Spencer („Kształt wody”)
  • Lesley Manville („Nić Widmo”)

Najlepszy aktor drugoplanowy

  • Willem Dafoe („The Florida Project”)
  • Woody Harrelson („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”)
  • Richard Jenkins („Kształt wody”)
  • Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”)
  • Sam Rockwell („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”)

Najlepszy film nieanglojęzyczny

  • „Fantastyczna kobieta”, reż. Sebastián Lelio (Chile)
  • „The Insult”, reż. Ziad Doueiri (Liban)
  • „Niemiłość”, reż. Andriej Zwiagincew (Rosja)
  • „The Square”, reż. Ruben Ostlund (Szwecja)
  • „Dusza i ciało”, reż. Ildikó Enyed (Węgry)

Najlepszy scenariusz oryginalny

  • „I tak cię kocham” Emily V. Gordon & Kumail Nanjiani
  • „Uciekaj” Jordan Peele
  • „Lady Bird” Greta Gerwig
  • „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” Martin McDonagh
  • „Kształt wody”, Guillermo del Toro, Vanessa Taylor

Najlepszy scenariusz adaptowany

  • „Tamte dni, tamte noce” James Ivory
  • „The Disaster Artist” Scott Neustadter, Michael H. Weber
  • „Logan: Wolverine” Scott Frank, James Mangold, Michael Green
  • „Gra o wszystko” Aaron Sorkin
  • „Mudbound” Virgil Williams, Dee Rees

Najlepsze zdjęcia

  • „Blade Runner 2049”, Roger Deakins
  • „Czas mroku”, Bruno Delbonnel
  • „Dunkierka”, Hoyte van Hoytema
  • „Mudbound”, Rachel Morrison
  • „Kształt wody”, Dan Laustsen

Najlepsza muzyka

  • „Trzy billboardy za Ebbing, Missuori” Carter Burward
  • „Dunkierka”, Hans Zimmer
  • „Nić widmo”, Jonny Greenwood
  • „Kształt wody”, Alexandre Desplat
  • „Star Wars: Ostatni Jedi”, John Williams

Najlepsza piosenka

  • „Mystery of Love” (“Tamte dni, tamte noce”), Sufjan Stevens
  • „Remember Me” (“Coco”) Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez
  • „This Is Me” (“Król rozrywki”) Benj Pasek, Justin Paul
  • „Stand Up for Something” (“Marshall”) Diane Warren, Common
  • „Mighty River” („Mudbound”)

Najlepszy długometrażowy film animowany

  • „Twój Vincent” Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Sean Bobbitt, Ivan Mactaggart, Hugh Welchman
  • „Dzieciak rządzi” Tom McGrath, Ramsey Ann Naito
  • „The Breadwinner” Nora Twomey, Angelina Jolie, Anthony Leo, Tomm Moore, Paul Young
  • „Coco” Lee Unkrich, Darla K. Anderson
  • „Fernando” Carlos Saldanha

Najlepszy krótkometrażowy film animowany

  • „Dear Basketball” Glen Keane, Kobe Bryant
  • „Lou” Dave Mullins, Dana Murray
  • „Negative Space” Max Porter, Ru Kuwahata
  • „Revolting Rhymes” Jan Lachauer, Jakob Schuh
  • „Garden Party” Florian Babikian, Vincent Bayoux, Victor Caire, Théophile Dufresne, Gabriel Grapperon, Lucas Navarro

Najlepszy film krótkometrażowy

  • „The Eleven O’Clock” Derin Seale
  • „The Silent Child” Chris Overton, Rachel Shenton
  • „Watu Wote/All of Us” Katja Benrath
  • „My Nephew Emmett” Kevin Wilson, Jr.
  • „DeKalb Elementary”, Reed Van Dyk

Najlepszy długometrażowy film dokumentalny

  • „Faces Places” JR, Agnès Varda, Rosalie Varda
  • „Ikar” Bryan Fogel, Dan Cogan
  • „Strong Island” Yance Ford, Joslyn Barnes
  • „Ostatni w Aleppo” Firas Fayyad
  • „Abacus” Steve James

Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny

  • „Edith+Eddie” Laura Checkoway, Thomas Lee Wright
  • „Heaven is a Traffic Jam on the 405” Frank Stiefel
  • „Heroin(e)” Elaine McMillion, Kerrin James Sheldon
  • „Traffic stop” Kate Davis, David Hailbroner
  • „Knife Skills”, Thomas Lennon

Najlepszy montaż

  • „Baby Driver” Jonathan Amos, Paul Machliss
  • „Dunkierka” Lee Smith
  • „Ja, Tonya” Tatiana S. Riegel
  • „Kształt wody” Sidney Wolinsky
  • „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” Jon Gregory

Najlepszy dźwięk

  • „Baby Driver” Mary H. Ellis, Julian Slater, Tim Cavagin
  • „Blade Runner 2049” Mac Ruth, Ron Bartlett, Doug Hephill
  • „Dunkierka” Mark Weingarten, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo
  • „Kształt wody” Glen Gauthier, Christian Cooke, Brad Zoern
  • „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” Stuart Wilson, Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick

Najlepszy montaż dźwięku

  • „Baby Driver” Julian Slater
  • „Blade Runner 2049” Mark Mangini, Theo Green
  • „Dunkierka” Alex Gibson, Richard King
  • „Kształt wody” Nathan Robitaille
  • „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” Ren Klyce, Matthew Wood

Najlepsza scenografia

  • „Piękna i Bestia” Sarah Greenwood; Katie Spencer
  • „Blade Runner 2049” Dennis Gassner, Alessandra Querzola
  • „Czas mroku” Sarah Greenwood, Katie Spencer
  • „Kształt wody” Paul D. Austerberry, Jeffrey A. Melvin, Shane Vieau
  • „Dunkierka” Nathan Crowley, Gary Fettis

Najlepsze kostiumy

  • „Piękna i Bestia” Jacqueline Durran
  • „Nić widmo” Mark Bridges
  • „Kształt wody” Luis Sequeira
  • „Czas mroku” Jacqueline Durran
  • „Powiernik królowej” Consolata Boyle

Najlepsza charakteryzacja

  • „Czas mroku” Ivana Primorac, Kazuhiro Tsuji, David Malinowski, Lucy Sibbick
  • „Wonder” Naomi Bakstad, Robert A. Pandini, Arjen Tuiten
  • „Powiernik królowej” Daniel Philipps & Lou Shepard

Najlepsze efekty specjalne

  • „Blade Runner 2049” John Nelson, Paul Lambert, Richard R. Hoover, Gerd Nefzer,
  • „Star Wars: Ostatni Jedi” Ben Morris, Mike Mulholland, Chris Corbould, Neal Scanlon
  • „Wojna o planetę małp” Joe Letteri, Dan Lemmon, Daniel Barrett, Joel Whist
  • „Strażnicy galaktyki 2″ Jonathan Fawkner, Dan Sudick, Christopher Townsend, Guy Williams
  • „Kong: Wyspa czaszki”, Scott Benza, Jill Brooks, Robert Weaver, Jeff White
ZobaczSchowaj komentarze

Majówka 2018: Domowe SPA - pomoże zregenerować ciało i poprawi nastrój

Jo Malone London

Świeca zapachowa
259 zł

Ministerstwo Dobrego Mydła

Odżywczy peeling cukrowy
38 zł

Erborian

Maseczka do ust
89 zł

Dr. Jart+

Maseczka ujędrniająca
43 zł

Peggy Sage

Rękawica do kąpieli
35 zł

Ministerstwo dobrego mydła

Musująca kula do kąpieli
5,50 zł
Co kryje świat urody w wydaniu Fashion Post? Nasze podejście do tematu nie ogranicza się do modnego makijażu i dobrze dobranej fryzury. Pomysły czerpiemy z pokazów, gdzie kiełkują trendy. Analizujemy wybiegowe looki, wyciągamy wnioski i przewidujemy, co będzie naprawdę modne. Testujemy nowe produkty do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała oraz układania włosów. Podglądamy znanych makijażystów i fryzjerów. Rozmawiamy z ekspertami i pytamy ich o stylizacyjne tricki. Kochamy też piękne perfumy – sprawdzamy nowe zapachy i podpowiadamy, które nuty zawróciły nam w głowach. Od idealnego szamponu i odżywki, przez najlepsze kosmetyki do pielęgnacji i układania włosów, po podkłady, szminki i cienie do powiek – dzięki nam dowiecie się, co jest niezbędnym must-have’m tego sezonu i od razu zrobicie zakupy.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.