Kontakt

ZARZĄD
Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Maryna Tomaszewska
maryna.tomaszewska@fashionpost.pl

________

REDAKCJA

MODA

Michalina Murawska (redaktor prowadząca)
michalina.murawska@fashionpost.pl

Justyna Majka
justyna.majka@fashionpost.pl

URODA

Katarzyna Błażuk
katarzyna.blazuk@fashionpost.pl

KULTURA

Patryk Chilewicz
patryk.chilewicz@fashionpost.pl

Paulina Kosim (młodszy redaktor)
paulina.kosim@fashionpost.pl

DZIAŁ GRAFICZNY

Beata Świerczyńska
Maja Żurawiecka
Rakiety Studio

________

REKLAMA

Anna Mioduszewska
anna.mioduszewska@fashionpost.pl

Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Kampanie reklamowe na stronie obsługuje:

________

Fashion Post Sp. z o.o.
Ul. Rozbrat 44a lok. 219
00-419 Warszawa
NIP: 701-043-96-69
redakcja@fashionpost.pl

Najpiękniejsze perfumy na wiosnę

Giorgio Armani

Acqua di Gioia Sky
239 zł

Yves Saint Laurent

Mon Paris
269 zł

Salvatore Ferragamo

Signorina in Fiore
219 zł

Tom Ford

Neroli Portofino Acqua
500 zł


DKNY

Be Tempted Eau So Blush
od 189 zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.