Kontakt

ZARZĄD
Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Maryna Tomaszewska
maryna.tomaszewska@fashionpost.pl

________

REDAKCJA

MODA

Michalina Murawska (redaktor prowadząca)
michalina.murawska@fashionpost.pl

Justyna Majka
justyna.majka@fashionpost.pl

URODA

Katarzyna Pusz
katarzyna.pusz@fashionpost.pl

KULTURA

Patryk Chilewicz
patryk.chilewicz@fashionpost.pl

Paulina Kosim (młodszy redaktor)
paulina.kosim@fashionpost.pl

DZIAŁ GRAFICZNY

Beata Świerczyńska
Maja Żurawiecka

________

REKLAMA

Anna Mioduszewska
anna.mioduszewska@fashionpost.pl

Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Kampanie reklamowe na stronie obsługuje:

________

Fashion Post Sp. z o.o.
Ul. Rozbrat 44a lok. 219
00-419 Warszawa
NIP: 701-043-96-69
redakcja@fashionpost.pl

Stylowa zima w mieście

VANS

BUTY
259 ZŁ

TOPSHOP

FUTRO
509 ZŁ

H&M

SPODNIE
55,90 ZŁ

H&M

GOLF
199,90 ZŁ

&OTHER STORIES

TOREBKA
OK. 450 ZŁ

VETEMENTS

SKARPETY
OK. 320 ZŁ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.