Kontakt

ZARZĄD
Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Maryna Tomaszewska
maryna.tomaszewska@fashionpost.pl

________

REDAKCJA

MODA

Michalina Murawska (redaktor prowadząca)
michalina.murawska@fashionpost.pl

Justyna Majka
justyna.majka@fashionpost.pl

URODA

Katarzyna Pusz
katarzyna.pusz@fashionpost.pl

KULTURA

Patryk Chilewicz
patryk.chilewicz@fashionpost.pl

Paulina Kosim (młodszy redaktor)
paulina.kosim@fashionpost.pl

DZIAŁ GRAFICZNY

Beata Świerczyńska
Maja Żurawiecka

________

REKLAMA

Anna Mioduszewska
anna.mioduszewska@fashionpost.pl

Justyna Duszyńska
justyna.duszynska@fashionpost.pl

Kampanie reklamowe na stronie obsługuje:

________

Fashion Post Sp. z o.o.
Ul. Rozbrat 44a lok. 219
00-419 Warszawa
NIP: 701-043-96-69
redakcja@fashionpost.pl

Fashion Post prezentuje trendy na wiosnę 2017: kratka vichy

TOPSHOP

BOTKI
OK. 450 ZŁ

TOPSHOP

SPÓDNICA
ok. 200 zł

TOPSHOP

BLUZKA
ok. 150 zł

ZARA

KOSZULA
139,90 ZŁ

ZARA

DŻINSY
139,90 ZŁ

ZARA

SPODNIE
139 zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.